Pełen artykuł znajdziesz    
SZCZEGÓŁY:
INFORMACJE
Jak podaje Bangkok Post, tajlandzka linia AirAsia X oczekuje, że ograniczenia nałożone na nią przez Międzynarodową Agencję ds. Kontroli Lotnictwa zostaną zniesione w przyszłym roku.
Po usunięciu ograniczeń i zabezpieczeniu przez Europejską Agencję Bezpieczeństwa Lotniczego, Air Asia rozpocznie regularne usługi lotów z Bangkoku (z lotniska Don Mueang) do Europy Wschodniej.
Air Asia nie określiła jeszcze docelowych punktów w swojej siatce połączeń, ale wskazała na możliwości lotów do Polski, Czech, Austrii, Chorwacji czy Węgier. Stwierdzono, że Europa Wschodnia jest postrzegana jako destynacja z wysokim potencjałem rynkowym. Stwierdzono również, że: "Nie patrzymy na duże europejskie miasta, takie jak Londyn, Frankfurt, Amsterdam czy Paryż, które są bardzo konkurencyjne i mają niewielką szansę na zarabianie pieniędzy".
Realistycznie, o ile blokada AirAsia zostanie usunięta, ekspansja wschodnioeuropejska może rozpocząć się w ciągu sześciu miesięcy. Oznacza to, że ​​usługi przewozu mogłyby odbywać się już w drugiej połowie przyszłego roku. Dodatkowo linia lotnicza zamierza dodać do swojej floty trzy do czterech nowych statków powietrznych rocznie.
AIR ASIA W POLSCE ?
Jeżeli w przyszłym roku sankcje nałożone na Air Asia przez Międzynarodową Agencję ds. Kontroli Lotnictwa wygasną, być może będziemy mogli się cieszyć bezpośrednimi lotami do Bangkoku z Polski...
 
Twitter
Pinterest
Facebook
Współpraca
Instagram
Regulamin
Google+
YouTube
RSS
Newsletter
Kontakt
Oferta
O nas
Copyright help4travel.pl © 2016-2017. All rights reserved.