SZCZEGÓŁY:
INFORMACJE
Od 1 listopada tego roku irlandzki przewoźnik ma zamiar wprowadzić zmiany dotyczące bagażu podręcznego. Jak wiecie, do tej pory na pokład samolotu można wnieść bezpłatnie dwie sztuki bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 20 cm (główny bagaż podręczny) oraz 35 x 20 x 20 cm (mały bagaż podręczny).
Niestety po zmianach tylko pasażerowie, którzy posiadają bilety w taryfach Plus, Flexi Plus i Family Plus lub wcześniej wykupili usługę Priority Boarding, będą mogli zabrać na pokład 2 sztuki bagażu podręcznego. Reszta pasażerów będzie musiała ustawić się w osobnej kolejce do wejścia w której zostanie odebrany im główny bagaż podręczny (zostanie on przekazany do luku bagażowego) a na pokład będzie można wejść tylko z małym bagażem podręcznym.
Zauważyć należy że mogą być pozytywne aspekty tych zmian. Ryanair podniesie wagę bagażu rejestrowanego z 15kg do 20kg a jego cena zostanie w procesie rezerwacji zostanie obniżona mniej więcej, wg. stawek przewoźnika, z 35€ do 20€.
Wg. przewoźnika powyższy system pozwoli zaoszczędzić czas wejścia podróżnych na pokład samolotu, ale czy na pewno o to chodzi?
Może chodzi o to aby podróżni chcący zabrać na pokład dwie sztuki bagażu podręcznego zaczęli częściej wykupywać inne usługi, np. Priority Boarding, a przypomnijmy, cena tej usługi przy rezerwacji biletu na stronie to cena ~5€ /~5£.
Osądzcie sami...
BAGAŻ W RYANAIR
Od 1 listopada 2017 Ryanair zamierza zmienić swoją politykę bagażową. Bagaż podręczny poleci z nami w luku bagażowym...
 
Twitter
Pinterest
Facebook
Współpraca
Instagram
Regulamin
Google+
YouTube
RSS
Newsletter
Kontakt
Oferta
O nas
Copyright help4travel.pl © 2016-2017. All rights reserved.