PROMOCJA
Platforma Worldwide by easyJet         
Przykładowa rezerwacja
 
 
SZCZEGÓŁY:
INFORMACJE
Trzy niskobudżetowe linie lotnicze: EasyJet, Norwegian i kanadyjski WestJet dogadały się pomiędzy sobą i uruchamiają platformę o nazwie „Worldwide by easyJet” w ramach której będą sprzedawali loty łączone. Na chwilę obecną platforma działa tylko dla lotów łączonych z przesiadką na lotnisku Londyn Gatwick.
Przewoźnicy zapowiadają, że wkrótce do tego projektu dojdą kolejne linie lotnicze: m.in. z Bliskiego i Dalekiego Wschodu, oraz to że nowa usługa będzie również dostępna na innych kluczowych lotniskach w Europie, takich jak: Mediolan Malpensa, Amsterdam, Barcelona, Paryż oraz Genewa.
Jest to dobra wiadomość nie tylko dla mieszkańców południowej Polski i Krakowa ale również dla zachodniej części Polski korzystającej z lotniska w Berlinie. Od teraz możemy sobie przykładowo wykupić lot np. do Nowego Jorku, Buenos Aires czy też Singapuru.

Przykładowe dostępne trasy z Krakowa i Berlina (z przesiadką w Londynie):

Buenos Aires
Toronto
Calgary
Vancouver
Singapur
Boston
Fort Lauderdale (Miami)
Las Vegas
Los Angeles
Oakland
Orlando
Nowy Jork

Teraz tylko musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać na powiększenie siatki przewoźników oraz ... obniżenie cen. Poniżej przykładowe rezerwacje z Krakowa:
ALIAŻ LINII LOTNICZYCH
Stało się! Linie Easyjet, Norwegian i WestJet dogadały się i uruchamiają łączone loty dalekodystansowe. Czy będziemy tanio latać po świecie?
 
Twitter
Pinterest
Facebook
Współpraca
Instagram
Regulamin
Google+
YouTube
RSS
Newsletter
Kontakt
Oferta
O nas
Copyright help4travel.pl © 2016-2017. All rights reserved.