INFORMACJE
Air Baltic - łotewskie linie lotnicze powstałe w 1995 r. Przewożą rocznie około 2,5 mln pasażerów a dziś świętują swój jubileusz: 22 lata na rynku.
W związku z tym przewoźnik przygotował dla wszystkich niespodziankę. Przy zakupie biletu lotniczego w dwie strony w systemie rezerwacyjnym Air Baltic, linia zwróci nam równowartość 22 € za bilet powrotny.

Zasady promocji:

Promocja obowiązuje od 3 do 5 października 2017 i w tym okresie możemy skorzystać z promocji.
Przewoźnik udostępnia nam elektroniczny kod rabatowy:
HAPPY22, który obowiązuje na loty od 10 stycznia 2018. Kod ten wpisuje się w procesie rezerwacji biletów.
Kod rabatowy (e-voucher) ważny jest na wszystkie destynacje lotnicze w AirBaltic i uprawnia do uzyskania 22 € zniżki na taryfę za loty powrotne obsługiwane przez AirBaltic.
Kod rabatowy
HAPPY22 nie może być łączony z innymi kodami rabatowymi oraz nie może być wykorzystany do następujących klas rezerwacji: T, F.

Przypominamy że z AirBaltic możemy polecieć z takich polskich lotnisk jak: Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk oraz Katowice. Możemy również znaleźć lot ze stolicy naszych zachodnich sąsiadów: Berlina (lotnisko Tegel), oraz południowych sąsiadów: Pragi i Ostrawy.
URODZINY AIR BALTIC
Łotewska linia lotnicza Air Baltic obchodzi właśnie jubileusz: 22 lata na rynku. Przygotowała dla swoich klientów promocję...
Promocję AirBaltic znajdziesz        
 
Twitter
Pinterest
Facebook
Współpraca
Instagram
Regulamin
Google+
YouTube
RSS
Newsletter
Kontakt
Oferta
O nas
Copyright help4travel.pl © 2016-2017. All rights reserved.