PROMOCJA W AIR ASIA
Będziesz przebywał w Malezji lub Azji południowo-wschodniej we wrześniu lub październiku? Rozważ możliwość promocyjnych przelotów z Kuala Lumpur do Australii...
PROMOCJA
strona z promocją
strona Air Asia
SZCZEGÓŁY:
Nowa promocja w Air Asia. Zainteresuje ona zapewne osoby planujące podróż do Azji między wrześniem a październikiem tego roku, gdyż nadarza się okazja na dodatkowe tanie odwiedzenie Australii...
Przewoźnik przy zakupie jednego bilietu na trasie z Kuala Lumpur do jednego z miast w Australii dodaje drugi bilet gratis (wybór miast poniżej). Okres rezerwacji biletów do 13 września 2018 r. na czas podróży pomiędzy 13 września a 31 października tego roku.

Zasady promocji:
Promocja dotyczy wybranych lotów między Kuala Lumpur a wybranymi miastami w Australii,
Promocja dotyczy rezerwacji wyłącznie dla 2 osób oraz tylko taryfy podstawowej.
Opłaty za promocję zależą od dostępności i mogą nie być dostępne we wszystkich lotach lub terminach. Ceny promocyjne nie są dostepne w okresie szczytu.

Przypomnijmy że Air Asia w cenie zakupionego biletu w najtańszej wersji pozwala wnieść na pokład samolotu dwa bagaże podręczne: większy o wymiarach 56 cm x 36 cm x 23 cm i mniejszy 40 cm x 30 cm x 10 cm. Całkowity ciężar dwóch sztuk bagażu podręcznego nie może przekraczać 7 kilogramów.

Poniżej przykładowe objęte promocją z Kuala Lumpur:
INFORMACJE
TUTAJ
TUTAJ
 
Twitter
Pinterest
Facebook
Współpraca
Instagram
Regulamin
Google+
YouTube
RSS
Newsletter
Kontakt
Oferta
O nas
Copyright help4travel.pl © 2016-2018. All rights reserved.