PROMOCJA W AIR ASIA
Lecisz w przyszłym roku do Azji? Ta promocja jest dla Ciebie! Wielka wyprzedaż w Air Asia i 5 milionów miejsc w super cenach na loty po całej Azji i nie tylko...
PROMOCJA
strona z promocją
strona WizzAir
SZCZEGÓŁY:
AirAsia ogłosiła właśnie wielką wyprzedaż biletów, która to zapewne zainteresuje osoby planujące podróż do Azji w przyszłym roku. Najniższa cena biletów lotniczych, w przypadku przelotów w Malezji zaczyna się od 3 USD a z Malezji do innych krajów azjatyckich i nie tylko od 9 USD. Warunki promocji: sprzedaż biletów promocyjnych trwa do 9 września, promocja dotyczy wykupionych lotów od 18 lutego 2018 do 26 listopada 2019 roku, liczba biletów promocyjnych to aż 5 milionów sztuk. Jako że najniższe stawki za bilety dotyczą członków Air Asia BIG Club radzimy zarejestrować się na stronie przewoźnika i korzystać z dobrodziejstw promocji.
Przypomnijmy że Air Asia w cenie zakupionego biletu w najtańszej wersji pozwala wnieść na pokład samolotu dwa bagaże podręczne: większy o wymiarach 56 cm x 36 cm x 23 cm i mniejszy 40 cm x 30 cm x 10 cm. Całkowity ciężar dwóch sztuk bagażu podręcznego nie może przekraczać 7 kilogramów.

Poniżej przykładowe destynacje objęte promocją z Kuala Lumpur:
INFORMACJE
TUTAJ
TUTAJ
 
Twitter
Pinterest
Facebook
Współpraca
Instagram
Regulamin
Google+
YouTube
RSS
Newsletter
Kontakt
Oferta
O nas
Copyright help4travel.pl © 2016-2018. All rights reserved.