Serwis Booking. com jest jednym z najpopularniejszych na świecie serwisem ofert noclegowych. Możemy tu w jednym miejscu porównać oferty wielu hoteli zlokalizowanych na danym obszarze. Pozwala to na dokonanie selekcji między innymi według kryterium ceny, ilości gwiazdek, czy usług dodatkowych.
Serwis powstał w 1996 roku w Holandii. Obecnie firma ta posiada swoje biura na całym świecie, również w Polsce. Serwis dostępny jest w języku polskim. Za jego pośrednictwem możemy zarezerwować w prosty sposób hotele i apartamenty zarówno w Polsce, jak i za granicą. Płatności za naclegi dokonywane na Booking. com mogą być realizowane po przez kartę kredytową lub płatniczą albo bezpośrednio w hotelu.

Obecnie Booking. com wprowadził promocję dla użytkowników swojego serwisu, dzięki której możecie odebrać nagrodę w wysokości 50 zł za rezerwację noclegów lub za polecenie serwisu (po zarejestrowaniu się).

Przykład: masz zamiar wybrać się na weekend do Pragi, wynajdujesz sobie hotel który kosztuje 149 zł. Po powrocie otrzymujesz na swoją kartę zwrot promocyjnej kwoty 50 zł. Dwudniowy nocleg będzie Cię zatem kosztował  99 zł. Dodatkowo mówisz swojemu znajomemu o tej promocji, który decyduje się również na podobny wyjazd. Po jego powrocie nie tylko on otrzymuje 50 zł z promocji ale również i Ty otrzymasz 50 zł za polecenie.
50 PLN OD BOOKING. COM
JAK TO DZIAŁA
Aby skorzysatać z promocji 50 zł w Booking. com należy dokonać rezerwacji hotelu lub apartamentu korzystając z linku polecającego, uzyskanego od uczestnika programu poleceń Booking. com, spełniając następujące warunki:

• minimalna wartość rezerwacji musi stanowić co najmniej dwukrotność wartości bonusu, czyli w tym przypadku 100 zł,
• prawo do otrzymania premii uzyskuje się po wymeldowaniu z hotelu lub apartamentu, wówczas to Booking. com w terminie od 2 do 30 dni od zakończenia Waszego pobutu otrzymuje potwierdzenie od hotelu, iż skorzystaliście z noclegu,
• premia zostanie wypłacona na waszą kartę płatniczą (może to być zarówno karta debetowa, jak i kredytowa; MasterCard lub VISA) w terminie od 3 do 30 dni po Waszym wymeldowaniu się,
• w celu odbioru premii 50 zł, niezbędne będzie podanie numeru swojej karty płatniczej lub kredytowej w serwisie Booking. com na którą otrzymacie wpłatę premii. Kartę możecie dodać w każdej chwili po zalogowaniu się na swoje konto w ustawieniach,
• z promocji mogą skorzystać osoby, które ukończyły 18 lat.

Booking. com na bieżąco będzie Was informował o statusie Waszej premii 50 zł, mailowo lub na stronie serwisu. Wypłata bonusu odbywa się automatycznie.

W regulaminie nie znaleźliśmy żadnej informacji na temat już zarejestrowanych użytkowników serwisu, dlatego też promocja ta jest skierowana do każdego uczestnika.
znajdziesz link polecający dzięki któremu otrzymasz promocyjne 50 zł
znajdziesz regulamin promocji Booking. com
znajdziesz często zadawane pytania dotyczące promocji [FAQ]
lub
POTWIERDZENIE 50 PLN
Poniżej potwierdzenie wpłaty przez Booking. com dla naszej znajomej której poleciliśmy zakup noclegu:
 
Twitter
Pinterest
Facebook
Współpraca
Instagram
Regulamin
Google+
YouTube
RSS
Newsletter
Kontakt
Oferta
O nas
Copyright help4travel.pl © 2016-2018. All rights reserved.