JAK ZAREZERWOWAĆ NOCLEG W SERWISIE
BOOKING. COM I OTRZYMAĆ
50 PLN
INSTRUKCJA KROK PO KROKU
KROK 1

Wejdź na stronę Booking. com poprzez polecający link (poniżej dwa linki do wyboru)
KROK 2

Po wciśnięciu przycisku na stronie zostaniesz przeniesiony na stronę główną serwisu Booking. com.
KROK 3

Następnie możesz rozpocząć wyszukiwanie interesującej Cię lokalizacji i obiektu - w naszym przykładzie będzie to nocleg w Punta Cana. Zauważ że na dole strony widnieje informacja o Twojej premii 50 zł
KROK 4

Po znalezieniu interesującej Cię lokalizacji i obiektu wybierasz interesujący Cię termin oraz rodzaj pokoju - w naszym przykładzie jest to pokój 2-osobowy z łazienką i ze śniadaniem w obiekcie White Sands B&B w Punta Cana w terminie 26 - 30 stycznia 2018 w promocyjnej cenie 415 zł (czyli po powrocie wyjdzie za 365 zł na 4 noce) - wybieramy ilośc pokoi i przyciskiem obok rezerwujemy nocleg.
KROK 5

System zarezerwował nam wybrany pokój. Na tym etapie wpisujemy swoje dane oraz rozpoczynamy rejestrację w serwisie Booking. com wpisując swój adres e-mail oraz własne hasło.
KROK 6

System następnie zweryfikuje nasz adres e-mail. Jeżeli dane zgadzają się potwierdzamy dane.
KROK 7

Następnie rejestrujemy się w serwisie podając swoje dane. System poprosi nas o potwierdzenie danych.
KROK 8

Następnie podajemy numer karty bankowej lub kredytowej - może być również karta walutowa - i finalizujemy operację.
KROK 9

Po sfinalizowaniu otrzymujemy potwierdzenie że rezerwacja została potwierdzona. Informację taką otrzymamy również na skrzynkę e-mail. Na tym etapie możemy wydrukować lub zapisać potwierdzenie w telefonie.
KROK 10

I to wszystko. Obiekt w którym zarezerwowałeś pobyt otrzyma informację od Booking. com o Twojej rezerwacji a Ty możesz się już przygotowywać do wyjazdu. W serwisie lub w aplikacji na telefonie możesz na bieżąco zarządzać swoją rezerwacją.
ALE TO NIE WSZYSTKO

Od teraz i Ty możesz zarabiać na poleceniach noclegów w Booking. com i za każde polecenie otrzymywać 50 zł (do 10 poleceń maksymalnie). Wszystko o zarabianiu z Booking. com w linku poniżej:
 
Twitter
Pinterest
Facebook
Współpraca
Instagram
Regulamin
Google+
YouTube
RSS
Newsletter
Kontakt
Oferta
O nas
Copyright help4travel.pl © 2016-2018. All rights reserved.