BAGAŻ W RYANAIR
Niekorzystne zmiany dla pasażerów w polityce bagażowej Ryanair. Teraz za duży bagaż podręczny będziecie musieli dodatkowo zapłacić...
znajdziesz stronę przewoźnika
SZCZEGÓŁY:
INFORMACJE
Jak dotąd lataliśmy irlandzkimi liniami z dwoma bagażami podręcznymi (jeden duży bagaż podręczny o wymiarach do 55cm x 40cm x 20cm i o wadze do 10 kg. oraz jeden mały bagaż osobisty o wymiarach do 35cm x 20cm x 20cm). Do tej pory na pokład samolotu, przy braku wykupionego priority, mogliśmy wnieść tylko jeden mały osobisty bagaż, większy bagaż podręczny był zabierany pod bramką lub przed wejściem do samolotu i umieszczany w luku bagażowym za darmo. Tylko pasażerowie z wykupioną usługą Plus, Flexi Plus czy Family Plus mieli prawo zabrać na pokład obydwa bagaże.

Niestety od 1 listopada tego roku nastąpią znaczne zmiany w polityce bagażowej Ryanair. Pasażerowie bez wykupionych dodatkowych usług dodatkowych będą mogli podróżować tylko z jednym bagażem podręcznym o wymiarach maksymalnych 40x20x25cm.

Jeżeli jednak będziemy chcieli podróżować z dużym bagażem podręcznym, przewoźnik przygotował dla nas dwie dodatkowo płatne opcje wyboru:
• wykupić w procesie rezerwacji dodatkową taryfę
Plus lub Flexi Plus (ceny w zależności od lotu od 8€),
• wykupić usługę dodatkowego bagażu podręcznego (do 10 kg) w cenie 10€.

Jeżeli zdecydujemy się na wykupienie dużego bagażu podręcznego (do 10kg) będziemy mogli go nadać na stanowisku odpraw, czyli będziemy mogli włożyć do niego pojemniki z płymami powyżej 100 ml.

Jak czytamy na stronie Ryanair, przewoźnik informuje iż zmiany w bagażu podręcznym będą dotyczyć także pasażerów z biletami kupionymi już wcześniej. Taki osoby mogą albo zwrócić bilety i odzyskać pieniądze lub dokupić usługę dodatkowego bagażu.

Czy to koniec ery taniego latania z Ryanair?
TUTAJ
 
Twitter
Pinterest
Facebook
Współpraca
Instagram
Regulamin
Google+
YouTube
RSS
Newsletter
Kontakt
Oferta
O nas
Copyright help4travel.pl © 2016-2018. All rights reserved.